Hekimlerimiz

Özel Mavi Beyaz Diş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği diş hekimliğinin tüm olanaklarını kullanarak ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerini sağlayan, hastalarımıza etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, kaliteli ağız ve diş bakımı sunan, tüm çalışanlarına sürekli gelişim fırsatları sunan, çevre sağlığını gözeten ve koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutan, hümanistik bir çalışma ortamı sağlayan hekim kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.

Mavi Beyaz Diş-1 Hekimleri

dt-ibrahimkocacik

Hatay’ın Hassa kazası Hacılar Köyü’nde doğdu. İlk ve ortaokul öğrenimini köy okulunda, liseyi Adana Borsa Lisesi’nde, üniversiteyi ise Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamladı. Mezuniyetten bu yana serbest Diş hekimliği ve Diş polikliniği işletmeciliği yapıyor. Protez ve cerrahi alanlarında özel çalışmaları var. Ulusal ve uluslararası implant
konusunda yoğun çalışma yapmaktadır.

Dt. İbrahim Kocacık

Diş Hekimi - Mesul Müdür
Dt-Alkan-BULDUKLU

2011 yılında Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 7 ay Adana’ da özel sektörde görev yaptı. Uzmanlık sınavı ile 2013 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalını kazandı. 2017 yılı Mayıs ayında Uzmanlık eğitimini tamamladı ve Adana’ya döndü. 2017 yılı Eylül ayında Beyaz Diş’ te çalışmaya başladı.

Uzm. Dt. Alkan BULDUKLU

Periodontoloji Uzmanı
dt-mehmetsahan

Osmaniye’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Osmaniye’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Uzun süre Osmaniye’de kendi muayenehanesinde hastalarına hizmet verdi. 3 yıldır Özel Beyaz Diş Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği’nde mesleğine devam ediyor. Ayrıca Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden hipnoz eğitimi aldı. Diş hekimliği dışında kuyumculuk, basketbol, atıcılık, dağ ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Türk sanat Müziği ile yakından ilgilenen Mehmet Şahan ut çalıyor.

Dt. Mehmet Şahan

Diş Hekimi
dt-yucelculha

1964 yılında Adana’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Adana’da okudu. Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1989 yılında mezun oldu. Mezuniyetinden beri Adana’da serbest muayenehanesinde diş hekimi olarak çalışıyor. Evli ve 1 kız babası. İngilizce ve Arapça dillerini konuşabiliyor.

Dt. Yücel Çulha

Diş Hekimi
dt-selahattinsarikaya

Adana’da doğdu. İlkokul, ortaokul, ve liseyi Adana’da okudu. 2010 yılında Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Yurtiçinde ve yurtdışında mesleğiyle ilgili çok sayıda eğitim ve seminere katıldı. Ön bölge estetik dolgular, lamina, gülüş dizaynı, implantoloji, ve ileri implantoloji eğitimleri alıp çok sayıda çalışma yaptı. Mesleğindeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Dt. Selahattin Sarıkaya

Diş Hekimi

Mavi Beyaz Diş-2 Hekimleri

dt-aysunyildizhan

1981 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise hayatını Türkiye’nin çeşiti illerinde tamamladı. 2003 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2003-2006 yılları arasında İstanbul’da mesleğini sürdürdü. 2006 yılından bu yana meslek hayatına Özel Beyaz Diş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde devam ediyor. İleri İmplant Cerrahisi, Ortodonti ve Estetik Diş Hekimliği alanlarında birçok eğitime katılarak uzmanlaşmıştır

Dt. Aysun Yıldızhan

Diş Hekimi